Katalog firm

Przewodnik i mapa

Rysunek1    Mapa okadka

Nasze wydawnictwa

OkladkaPrzewodnik kajakarza

   Mapy

 

Gminy LGD

herby 3 gmin

Mapa obszaru LGD

lgd logo1-427x307 1

Nasz kanał telewizyjny

yt

Logotypy na strone

Kopia IMG 1167Lokalna Grupa Działania „Perły Czarnej Nidy” dofinansowała w ramach Rozwijania działalności gospodarczej 9 firm z terenu gminy Chęciny, Morawica i Sitkówka-Nowiny. Jedną z nich jest firma Prokop Halina Sklep Wielobranżowy, która w ramach pozyskanych środków z LGD utworzyła myjnię samochodową.

Firma Prokop Halina Sklep Wielobranżowy rozpoczęła swą działalność w roku 1996 i nieprzerwanie do chwili obecnej zajmuje się działalnością handlową. Podstawowym asortymentem jest chemia gospodarcza.

Środki otrzymane z dofinansowania przedsiębiorstwo przeznaczyło na budowę myjni samochodowej. Nowa myjnia posiada funkcjonujący na rynku światowym system aktywnej piany. Myjnia spełnia też wszelkie wymogi związane z ochroną środowiska, higieną i zdrowiem przyszłych użytkowników i okolicznych mieszkańców. Jest ona wyposażona w moduł uzdatniania wody, którego parametry zgodne są z wszelkimi przepisami o ochronie środowiska. Stosowana chemia pielęgnuje, nabłyszcza i zabezpiecza lakier nadając mu niepowtarzalny blask, dzięki temu procesowi klienci myjni mogą się cieszyć "perfekcyjnie czystym autem". W wyniku realizacji operacji zostało utworzone 1 miejsca pracy.

Obszar działania

logominLokalna Grupa Działania „Perły Czarnej Nidy" jest jedną z siedemnastu LGD działających na terenie województwa świętokrzyskiego. Położona jest w jego centralnej części, a swoim zasięgiem obejmuje obszar gmin: Chęciny, Morawica i Nowiny. Powierzchnia LGD stanowi 313 km2, które wg stanu z 31.XII.2020 r. zamieszkiwało 39 862 mieszkańców.


Zobacz mapę

Partnerzy

 

LGD Perły Czarnej Nidy