Katalog firm i organizacji społecznych

Katalog firm

Przewodnik i mapa

Rysunek1    Mapa okadka

Nasze wydawnictwa

Okladka

Przewodnik kajakarza

   Mapy

 

Gminy LGD

herby 3 gmin

Mapa obszaru LGD

lgd logo1-427x307 1

Logotypy na strone

Wizyta studyjna uczestników Europejskiego Parlamentu Wiejskiego w gminie Morawica.

Trzynastego września uczestnicy ERP 2022 w ramach wizyt studyjnych przyjechali do Morawicy, aby zapoznać się z rozwojem turystyki i rekreacji na obszarze naszej gminy.

Europejski Parlament Wiejski to kampania powstała z myślą o społecznościach wiejskich. Ma ona na celu promowanie wartości społeczności wiejskich oraz wymianę współpracy i drobnych praktyk między społecznościami wiejskimi całej Europy. W ramach kampanii co dwa lata organizowane są spotkania Parlamentu, podczas których przedstawiciele europejskich instytucji i organizacji mogą wymieniać się swoją wiedzą i doświadczeniem. Tegoroczne spotkania odbywają się od 12 do 15 września 2022 roku w Targach Kielce.

https://www.morawica.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&sub=0&subsub=0&menu=1&artykul=5306&akcja=artykul

Obszar działania

logominLokalna Grupa Działania „Perły Czarnej Nidy" jest jedną z siedemnastu LGD działających na terenie województwa świętokrzyskiego. Położona jest w jego centralnej części, a swoim zasięgiem obejmuje obszar gmin: Chęciny, Morawica i Nowiny. Powierzchnia LGD stanowi 313 km2, które wg stanu z 31.XII.2020 r. zamieszkiwało 39 862 mieszkańców.


Zobacz mapę

Partnerzy

 

LGD Perły Czarnej Nidy