Katalog firm i organizacji społecznych

Katalog firm

Przewodnik i mapa

Rysunek1    Mapa okadka

Nasze wydawnictwa

Okladka

Przewodnik kajakarza

   Mapy

 

Gminy LGD

herby 3 gmin

Mapa obszaru LGD

lgd logo1-427x307 1

Logotypy na strone

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE ORGANIZOWANE PRZEZ WUP W KIELCACH, PRZY WSPÓŁPRACY Z LGD "PCN".

Szanowni Państwo,

Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach zaprasza do udziału w spotkaniu konsultacyjno-informacyjnym, którego głównym celem będzie prezentacja działań możliwych do sfinansowania z Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027, które odbędzie się w dniu 14.09.2023 r. w godz. 10.00 – 12.00 w sali konferencyjnej Samorządowego Centrum Kultury w Morawicy.

Tematyka wydarzenia poświęcona będzie m.in. projektom wspierającym rozwój kwalifikacji pracowników, pracodawców i osób samozatrudnionych, dostępnym w ramach Bazy Usług Rozwojowych. Podczas spotkania przedstawione zostaną także założenia dotyczące zasad udzielania wsparcia kobietom powracającym na rynek pracy po zakończonym okresie sprawowania opieki nad dziećmi oraz osobami potrzebującymi wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, zaprezentowany zostanie również zakres form pomocy dla osób zatrudnionych na umowach krótkoterminowych, umowach cywilno-prawnych oraz osób ubogich pracujących. Ponadto przedstawione zostaną założenia w zakresie realizacji projektów typu outplacement, skierowanych do pracowników zagrożonych zwolnieniem, przewidzianych do zwolnienia lub zwolnionych z przyczyn niedotyczących pracowników, a także osób odchodzących z rolnictwa.

Spotkanie ma charakter otwarty, jednak ze względów organizacyjnych prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa drogą telefoniczną pod nr tel. 41 306 79 34 lub 41 306 79 35 albo drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Spotkanie organizowane jest przez WUP w Kielcach we współpracy z Lokalną Grupą Działania „Perły Czarnej Nidy”.

 

Obszar działania

logominLokalna Grupa Działania „Perły Czarnej Nidy" jest jedną z siedemnastu LGD działających na terenie województwa świętokrzyskiego. Położona jest w jego centralnej części, a swoim zasięgiem obejmuje obszar gmin: Chęciny, Morawica i Nowiny. Powierzchnia LGD stanowi 313 km2, które wg stanu z 31.XII.2020 r. zamieszkiwało 39 862 mieszkańców.


Zobacz mapę

Partnerzy

 

LGD Perły Czarnej Nidy