Katalog firm i organizacji społecznych

Katalog firm

Przewodnik i mapa

Rysunek1    Mapa okadka

Nasze wydawnictwa

Okladka

Przewodnik kajakarza

   Mapy

 

Gminy LGD

herby 3 gmin

Mapa obszaru LGD

lgd logo1-427x307 1

Logotypy na strone

Szkolenie dla beneficjentów działania „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”

Zamierzasz ubiegać się o pomoc na założenie lub rozwój firmy w ramach działania „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”? Przyjdź na szkolenie i dowiedz się jak napisać wniosek o przyznanie pomocy.

 Lokalna Grupa Działania „Perły Czarnej Nidy” zaprasza wszystkich zainteresowanych złożeniem wniosku o pomoc w ramach działania „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw” na szkolenie z zakresu ogólnych warunków przyznania pomocy oraz wypełniania dokumentów aplikacyjnych. Szkolenie odbędzie się       5 stycznia 2011r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Morawicy o godz. 12.00.  Pierwszą część szkolenia nt. w/w konkursu poprowadzi przedstawiciel Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Kielcach, druga część spotkania poprowadzona zostanie przez przedstawiciela Świętokrzyskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach i poświęcona będzie wypełnianiu wniosku, ekonomicznego planu operacji  oraz pozostałych dokumentów aplikacyjnych.

Serdecznie zapraszamy!

Obszar działania

logominLokalna Grupa Działania „Perły Czarnej Nidy" jest jedną z siedemnastu LGD działających na terenie województwa świętokrzyskiego. Położona jest w jego centralnej części, a swoim zasięgiem obejmuje obszar gmin: Chęciny, Morawica i Nowiny. Powierzchnia LGD stanowi 313 km2, które wg stanu z 31.XII.2020 r. zamieszkiwało 39 862 mieszkańców.


Zobacz mapę

Partnerzy

 

LGD Perły Czarnej Nidy