Katalog firm

Przewodnik i mapa

Rysunek1    Mapa okadka

Nasze wydawnictwa

OkladkaPrzewodnik kajakarza

   Mapy

 

Gminy LGD

herby 3 gmin

Mapa obszaru LGD

lgd logo1-427x307 1

Nasz kanał telewizyjny

yt

Logotypy na strone

Ochrona danych osobowych w firmach i instytucjach - bezpłatne szkolenie

Lokalna Grupa Działania „Perły Czarnej Nidy” zaprasza do uczestnictwa w bezpłatnym szkoleniu Ochrona Danych Osobowych w firmach i instytucjach (15 lutego 2019 roku) w ramach projektu pn. „Kreator Przedsiębiorczości” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3 Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020”.  

Uczestnikami szkoleń mogą być przedsiębiorcy, ich przedstawiciele, przedstawiciele instytucji działających na rzecz rozwoju regionu, a także przedsiębiorcze osoby fizyczne np. planujące podjęcie własnej działalności gospodarczej. 

Udział w szkoleniach jest bezpłatny (zapewniony obiad, przerwa kawowa, materiały szkoleniowe).

 Zgłoszenia należy dokonać:

  1. osobiście w siedzibie Lokalnej Grupy Działania „Perły Czarnej Nidy” ul. Spacerowa 7, 26-026 Morawica od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30
  2. drogą elektroniczną na adres mailowy postaci skanu (podpisane dokumenty zeskanowane) Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  3. pocztą tradycyjną/kurierem.

Ilość miejsc ograniczona - 15 osób.

O zakwalifikowaniu do szkolenia decyduje kolejność zgłoszeń.

W pierwszej kolejności zostanie zakwalifikowanych 10 osób poniżej 35 roku życia.

W przypadku większej liczby zgłoszeń pierwszeństwo będą miały osoby reprezentujace firmy lub instytucje zarejestrowane na terenie LGD "Perły Czarnej Nidy" lub osoby zamieszkałe na terenie LGD.

Jedną firmę/instytucję reprezentować może maksymalnie jedna osoba, a kolejna może uczestniczyć w przypadku braku innych chętnych.

W przypadku większej liczby osób niż 15 będą one mogły uczestniczyć w szkoleniu na zasadzie wolnych słuchaczy (nie przysługują im świadczenia takie jak obiad, poczęstunek i materiały szkoleniowe).

Rekrutacja trwa od 22.01.2019 r. do 12.02.2019 r. lub do wyczerpania miejsc.

Termin i miejsce: Samorzadowe Centrum Kultury w Morawcy ul. Spacerowa 7, 15 lutego, godz. 9:00 - 15:30

Informacja o szkoleniach i zasadach udziału udzielana jest w siedzibie Lokalnej Grupy Działania „Perły Czarnej Nidy” ul. Spacerowa 7, 26-026 Morawica od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00,

e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

oraz telefonicznie pod numerem: 41 311 46 91 wew. 305 lub 601-622-008

W celu zgłoszenia się na szkolenie należy złożyć

  1. Formularz uczestnictwa
  2. Oświadczenie uczestnika projektu
  3. Zgoda na wizerunek

Obszar działania

logominLokalna Grupa Działania „Perły Czarnej Nidy" jest jedną z siedemnastu LGD działających na terenie województwa świętokrzyskiego. Położona jest w jego centralnej części, a swoim zasięgiem obejmuje obszar gmin: Chęciny, Morawica i Nowiny. Powierzchnia LGD stanowi 313 km2, które wg stanu z 31.XII.2020 r. zamieszkiwało 39 862 mieszkańców.


Zobacz mapę

Partnerzy

 

LGD Perły Czarnej Nidy