Katalog firm

Przewodnik i mapa

Rysunek1    Mapa okadka

Nasze wydawnictwa

OkladkaPrzewodnik kajakarza

   Mapy

 

Gminy LGD

herby 3 gmin

Mapa obszaru LGD

lgd logo1-427x307 1

Nasz kanał telewizyjny

yt

Logotypy na strone

BEZPŁATNE SZKOLENIA

Plakat szkolenia. KopiowanieLokalna Grupa Działania „Perły Czarnej Nidy” zaprasza do uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach „Negocjacje w biznesie” (6h) 22 marca 2019 roku Kamienica „Niemczówka” w Chęcinach, ul. Małogoska 7 oraz „Innowacje marketingowe” (6h) 12 kwietnia 2019 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Sitkówka Nowiny, ul. Białe Zagłębie 25 ( w obu szkoleniach weźmie udział po 15 osób). Szkolenia prowadzone w ramach projektu pn. „Kreator Przedsiębiorczości” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3 Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020”.  Uczestnikami szkoleń mogą być przedsiębiorcy, ich przedstawiciele, przedstawiciele instytucji działających na rzecz rozwoju regionu, a także przedsiębiorcze osoby fizyczne np. planujące podjęcie własnej działalności gospodarczej.

Udział w szkoleniach jest bezpłatny (zapewniony obiad, przerwa kawowa, materiały szkoleniowe).

Ilość miejsc ograniczona - 15 osób.

Zgłoszenia należy dokonać:

1) osobiście w siedzibie Lokalnej Grupy Działania „Perły Czarnej Nidy” ul. Spacerowa 7, 26-026 Morawica od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30

2) drogą elektroniczną na adres mailowy postaci skanu (podpisane dokumenty  zeskanowane) Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">3) pocztą tradycyjną/kurierem.

O zakwalifikowaniu do szkolenia decyduje kolejność zgłoszeń.

W pierwszej kolejności zostanie zakwalifikowanych 10 osób poniżej 35 roku życia.

Pierwszeństwo mają osoby zamieszkujące badź prowadzące dzialalność na terenie LGD "Perły Czarnej Nidy"

W przypadku większej liczby osób niż 15 będą one mogły uczestniczyć w szkoleniu na zasadzie wolnych słuchaczy (nie przysługują im świadczenia takie jak obiad, poczęstunek i materiały szkoleniowe).

Rekrutacja trwa od 06.02.2019 r. do wyczerpania miejsc.

Informacja o szkoleniach i zasadach udziału udzielana jest w siedzibie Lokalnej Grupy Działania „Perły Czarnej Nidy” ul. Spacerowa 7, 26-026 Morawica od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00,

e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

oraz telefonicznie pod numerem: 41 311 46 91 wew. 305 lub 601-622-008

W celu zgłoszenia się na szkolenie należy złożyć

1. Formularz uczestnictwa - Pobierz

2. Oświadczenie uczestnika projektu- pobierz 

3. Zgoda na wizerunek - pobierz

Obszar działania

logominLokalna Grupa Działania „Perły Czarnej Nidy" jest jedną z siedemnastu LGD działających na terenie województwa świętokrzyskiego. Położona jest w jego centralnej części, a swoim zasięgiem obejmuje obszar gmin: Chęciny, Morawica i Nowiny. Powierzchnia LGD stanowi 313 km2, które wg stanu z 31.XII.2020 r. zamieszkiwało 39 862 mieszkańców.


Zobacz mapę

Partnerzy

 

LGD Perły Czarnej Nidy