Katalog firm i organizacji społecznych

Katalog firm

Przewodnik i mapa

Rysunek1    Mapa okadka

Nasze wydawnictwa

Okladka

Przewodnik kajakarza

   Mapy

 

Gminy LGD

herby 3 gmin

Mapa obszaru LGD

lgd logo1-427x307 1

Logotypy na strone

Prośba o pomoc w uzyskaniu odpowiedzi od właścicieli gospodarstw agroturystycznych

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach w partnerstwie z Regionalną Organizacją Turystyczną Województwa Świętokrzyskiego realizuje projekt o nazwie „RUSTIK - Rural Sustainability Transitions through Integration of Knowledge for improved policy processes” (Przemiany w zakresie zrównoważonego rozwoju obszarów wiejskich poprzez integrację wiedzy w celu poprawy procesów politycznych).

Projekt realizowany jest w 14 europejskich regionach, w tym w regionie świętokrzyskim. Jego celem w województwie świętokrzyskim jest przygotowanie założeń do przyszłej strategii rozwoju turystyki. Wypracowane narzędzia powinny sprzyjać zahamowaniu niekorzystnych procesów demograficznych na obszarach wiejskich i służyć dywersyfikacji ścieżek ich rozwoju gospodarczego m.in. poprzez promocję i kreowanie nowych produktów turystycznych. 

Celem ankiety jest identyfikacja i ocena potrzeb służących kształtowaniu rozwoju turystyki wiejskiej w regionie.

Będziemy Państwu bardzo wdzięczni za wypełnienie i odesłanie ankiety na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 21 kwietnia 2024 r.

Spośród osób, które odeślą wypełnione ankiety wylosujemy 3 podmioty, które otrzymają od ROT bezpłatną promocję swojego obiektu w social mediach i na stronach internetowych, którymi zarządza ROT (www.rot.swietokrzyskie.travelwww.swietokrzyskie.travel, profil ŚWIETOKRZYSKIE na Facebooku).

Ponadto spośród odesłanych ankiet wybierzemy jeden (maksymalnie dwa podmioty), w którym zorganizujemy wizytę studyjną.

Ankieta - pobierz

Z góry dziękujemy za poświęcony czas! 

Obszar działania

logominLokalna Grupa Działania „Perły Czarnej Nidy" jest jedną z siedemnastu LGD działających na terenie województwa świętokrzyskiego. Położona jest w jego centralnej części, a swoim zasięgiem obejmuje obszar gmin: Chęciny, Morawica i Nowiny. Powierzchnia LGD stanowi 313 km2, które wg stanu z 31.XII.2020 r. zamieszkiwało 39 862 mieszkańców.


Zobacz mapę

Partnerzy

 

LGD Perły Czarnej Nidy