Katalog firm i organizacji społecznych

Katalog firm

Przewodnik i mapa

Rysunek1    Mapa okadka

Nasze wydawnictwa

Okladka

Przewodnik kajakarza

   Mapy

 

Gminy LGD

herby 3 gmin

Mapa obszaru LGD

lgd logo1-427x307 1

Logotypy na strone

NOV-TECH Adam Dziedzic

NOV-TECH baner  (7) Przedsiębiorstwo Pana Adama Dziedzica pn. „NOV-TECH Adam Dziedzic” zajmuje się dorabianiem i kodowaniem kluczy, ostrzeniem noży i sitek oraz nożyków od maszynek do mielenia mięsa, ponadto handlem  urządzeniami spawalniczymi, sprzętem BHP, artykułami metalowymi i złącznymi, artykułami elektrycznymi oraz samochodowymi, AGD, akcesoriami telewizyjnymi i komputerowymi, a także sprzedażą farb i lakierów oraz chemii gospodarczej. Sprzedaż prowadzona jest w atrakcyjnej lokalizacji, w centralnej części Nowin, ul. Białe Zagłębie 2/7. NOV-TECH rozpoczął także świadczenie usług szewskich, co zyskuje dużą popularność wśród lokalnej społeczności.

Rynek docelowy firmy obejmuje przede wszystkim obszar LGD. W przypadku niektórych urządzeń specjalistycznych również województwo świętokrzyskie. Przedsiębiorca stara się również pozyskiwać większe zlecenia dostarczając sprzęt na obszar województw ościennych.

Ze środków otrzymanych z dofinansowania w wysokości 50 tys. zł zakupiono innowacyjny zestaw maszyn i urządzeń, niezbędny do świadczenia wyżej wymienionych usług m.in. : maszynę do kluczy płaskich (ząbkowanych), do kluczy nawiercanych, frezowanych, szlifierkę do sitek i nożyków od maszynek do mielenia mięsa, elektryczną ostrzałkę do noży oraz inne urządzenia i systemy niezbędne do prowadzenia działalności handlowej. Ponadto firma zamierza zakupić elektroniczną maszynę do kodowania transponderów niezbędną do świadczenia usług dorabiania kluczy samochodowych.

Klienci są informowani o produktach i towarach w następującej formie:

- prezentacje dla klientów,

- udział w targach branżowych w na terenie kraju,

- artykuły sponsorowane w prasie lokalnej i subregionalnej,

- prezentacja produktu poprzez materiały promocyjno-reklamowe w Internecie,

- materiały, filmy w Internecie, infografiki, animacje, strona www.

NOV-TECH zyskuje coraz większe zainteresowanie wśród społeczności lokalnej. Z dnia na dzień grono klientów firmy jest coraz większe. W najbliższym czasie firma zamierza zatrudnić pracownika, co pozwoli jej na zwiększenie konkurencyjności na rynku.

Firma uzyskała dofinansowanie w wysokości 50 tys. zł. ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Dane kontaktowe przedsiębiorcy:

adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

numer telefonu: 668 288 255

Poprawiono: poniedziałek, 30, marzec 2020 17:08

Odsłony: 1002

Obszar działania

logominLokalna Grupa Działania „Perły Czarnej Nidy" jest jedną z siedemnastu LGD działających na terenie województwa świętokrzyskiego. Położona jest w jego centralnej części, a swoim zasięgiem obejmuje obszar gmin: Chęciny, Morawica i Nowiny. Powierzchnia LGD stanowi 313 km2, które wg stanu z 31.XII.2020 r. zamieszkiwało 39 862 mieszkańców.


Zobacz mapę

Partnerzy

 

LGD Perły Czarnej Nidy