Katalog firm i organizacji społecznych

Katalog firm

Przewodnik i mapa

Rysunek1    Mapa okadka

Nasze wydawnictwa

Okladka

Przewodnik kajakarza

   Mapy

 

Gminy LGD

herby 3 gmin

Mapa obszaru LGD

lgd logo1-427x307 1

Logotypy na strone

Wojciech Kosałka Usługi Transportowe "MEDITRANS"

Kopia IMG 20180703 185401Lokalna Grupa Działania „Perły Czarnej Nidy” dofinansowała w ramach Rozwijania działalności gospodarczej 10 firm z terenu gminy Chęciny, Morawica i Sitkówka Nowiny. Jedną z nich jest firma Pana Wojciecha Kosałki Usługi Transportowe „MEDITRANS”, która od 2013 roku prowadzi handel opałem. W ramach środków pozyskanych z LGD firma zakupiła nowoczesną wagoworkownicę o dokładności ważenia +/- 150 gram, ramę nośną z zasobnikiem 3m3, wagę elektroniczną z legalizacją, podajnik ślimakowy. Wykonano także utwardzenie nawierzchni kostką brukową pod pojazdy ciężkie, co umożliwia klientom swobodne manewrowanie, zawracanie, parkowanie oraz wyjazd na drogę główną nie pozostawiając za sobą śladów błota na drodze.

Sprzedawany towar jest wyłącznie polski, przesiewany przez sito oraz suchy. Działalność gospodarcza prowadzona jest na terenie gminy Morawica w miejscowości Łabędziów. Głównymi odbiorcami towarów są mieszkańcy Gminy Chęciny, Morawica, Sitkówka Nowiny.

W wyniku realizacji operacji zostało stworzone 1 miejsce pracy.

 

Poprawiono: piątek, 15, marzec 2019 11:48

Odsłony: 796

Obszar działania

logominLokalna Grupa Działania „Perły Czarnej Nidy" jest jedną z siedemnastu LGD działających na terenie województwa świętokrzyskiego. Położona jest w jego centralnej części, a swoim zasięgiem obejmuje obszar gmin: Chęciny, Morawica i Nowiny. Powierzchnia LGD stanowi 313 km2, które wg stanu z 31.XII.2020 r. zamieszkiwało 39 862 mieszkańców.


Zobacz mapę

Partnerzy

 

LGD Perły Czarnej Nidy