Katalog firm i organizacji społecznych

Katalog firm

Przewodnik i mapa

Rysunek1    Mapa okadka

Nasze wydawnictwa

Okladka

Przewodnik kajakarza

   Mapy

 

Gminy LGD

herby 3 gmin

Mapa obszaru LGD

lgd logo1-427x307 1

Logotypy na strone

SEBASTIAN RYK SEB-GOS Usługi Dekarskie i Budowlane

logo SEB-GOS

Firma Pana Sebastiana Ryka pn. „SEBASTIAN RYK SEB-GOS Usługi Dekarskie i Budowlane”  świadczy kompleksowe usługi dekarskie.

Ze środków otrzymanych z dofinansowania oraz ze środków własnych przedsiębiorca planuje zakupić niezbędny sprzęt do wykonywania zamierzonych usług taki jak: zaginarka do blachy; szablon kominowy - ułatwiający obróbkę komina i okna dachowego z okrągłym wykończeniem; pneumatyczna gwoździarka konstrukcyjna, kompresor olejowy, przewód do narzędzi pneumatycznych, rusztowanie, nożyce elektryczne do blachy, piła spalinowa, wiertarko-wkrętarka (akumulatorowa), klucz udarowy (akumulatorowy), młoto - wiertarka, mieszarka z przyłączem gwintowym, młot wiercąco-kujący, szlifierki kątowe różnego rodzaju do cięcia betonu lub blach, wyrzynarka do drewna, dalmierz laserowy, zakrętarka udarowa, gwoździarka  akumulatorowa, klucz udarowy(sieciowy), strug grubościenny - do obróbki drewna, nożyce ręczne, przedłużacze elektryczne, młotki, łomy, poziomice- różne rodzaje i długości oraz laptop.

Usługi świadczone są na terenie:

-powiatu kieleckiego

-powiatu pińczowskiego

-powiatu jędrzejowskiego

  Firma promuje swoje usługi przez baner reklamowy na budynku, którego dach  będzie wykonywany przez „SEBASTIAN RYK SEB-GOS Usługi Dekarskie i Budowlane” oraz za pomocą wizytówek, ulotek i planuje też sponsorowanie lokalnych festynów rodzinnych. Dla klientów, którzy będą realizować drugie zamówienie przewiduje atrakcyjne rabaty. 

Firma uzyskała dofinansowanie w wysokości 50 tys. zł. w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020  z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Dane kontaktowe przedsiębiorcy:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

numer telefonu: 605622628

 

 

Poprawiono: poniedziałek, 30, marzec 2020 17:10

Odsłony: 1011

Obszar działania

logominLokalna Grupa Działania „Perły Czarnej Nidy" jest jedną z siedemnastu LGD działających na terenie województwa świętokrzyskiego. Położona jest w jego centralnej części, a swoim zasięgiem obejmuje obszar gmin: Chęciny, Morawica i Nowiny. Powierzchnia LGD stanowi 313 km2, które wg stanu z 31.XII.2020 r. zamieszkiwało 39 862 mieszkańców.


Zobacz mapę

Partnerzy

 

LGD Perły Czarnej Nidy